Výsledky

Výsledky prieskumu o cestovnom ruchu na Slovensku

Ako vyzeral cestovný ruch v roku 2016 a čo sú jeho najväčšie výzvy? O tom sa hovorilo na druhom ročníku Konferencie ZľavaDňa - Trendy v cestovnom ruchu. Pozrite si výsledky veľkého prieskumu.
3

3 praktické tipy ako pracovať so zákazníkmi

Ako si získať zákazníka, ktorý sa k vám bude s radosťou vracať? Tieto 3 tipy vám pomôžu naplniť tento cieľ.
Google

Google umožňuje esemeskovanie so zákazníkmi

Google predstavil nové rozšírenie click-to-message. Pomocou tejto novinky bude môcť zákazník kontaktovať firmu alebo obchod priamo cez sms. V tomto blogu vám o nej prinášame to najpodstatnejšie.
Jesenné

Jesenné novinky z dielne Youtube a Google Adwords

Online je nekonečný priestor možností na inzerovanie a pomaly ale isto sa stáva reklamným priestorom číslo 1. Netreba sa teda čudovať, že zmeny, vylepšenia a nové formáty prichádzajú rýchlosťou blesku. Prinášame vám najväčšie novinky posledných mesiacov.
Nová

Nová aplikácia na overovanie kupónov - ZľavaDňa QR skener

Rýchla, prehľadná, jednoduchá. Takto by som v krátkosti opísal novú aplikáciu ZľavaDňa QR skener. Pozrime sa spolu bližšie čo nová aplikácia ponúka a prečo sa oplatí ju používať.
Business

Business na Instagrame nebol nikdy jednoduchší

Instagram každým mesiacom rastie a tak bolo len otázkou času, kedy začne jeho majiteľ, Facebook, využívať jeho potenciál na reklamné účely. Reklama sa v Instagrame udomácnila pred pár mesiacmi a teraz prichádzajú na rad vylepšenia pre samotných inzerentov.
Ako

Ako sPRávne komunikovať s médiami

Každá firma by chcela, aby sa o nej písalo. V najlepšom prípade pozitívne, ideálne zadarmo. Ako to však dosiahnuť? Nie každá firma môže vyrábať „ajfóny“, alebo predávať nápoj dávajúci krídla. Niekto musí dodávať aj „bežné“ produkty. Také, na ktoré nie je rad 24 hodín pred uvedením na trh. Dá sa to, no nie je to vždy jednoduché.
3

3 Facebook novinky, ktoré by ste mali použiť pre váš biznis

Za posledný polrok Facebook uviedol veľké novinky, ktoré viete využiť aj na vašich firemných profiloch. Toto sú 3 najužitočnejšie pre vás.
7

7 tipov pre efektívnejší e-mail marketing

E-mailový marketing je dlhodobo považovaný za jeden z najvýznamnejších marketingových nástrojov. Aj keď mu v nedávnej minulosti predpovedali postupný úpadok, v poslednej dobe zažíva opačný scenár.
Rozumiete

Rozumiete svojim číslam? Webová analytika pre pokročilých

V článku sa dozviete ako správne nastaviť konverzné kódy na vašom webe a lepšie pochopiť základné konverzné metriky s cieľom zvýšiť nákupy na stránke.

Maximálny zážitok, minimálna cena.

Spolupracujeme len s preverenými partnermi, ktorých osobne testujeme

Uvádzame reálne hodnotenia zákazníkov

Priemerný čas vyriešenia podnetu je 4 hodiny