#ObjavteSlovensko

Vyrobené na Slovensku, poctivo pripravené domácimi výrobcami a navyše z kvalitných materiálov.

Luxusné slovenské sviečky

Zhasnite svetlá a zapáľte si sviečku Luminia. Svojou unikátnou krištáľovou štruktúrou trblietajúcou sa ako čerstvý sneh v slnečných lúčoch vytvorí vo vašom byte skutočne luxusnú atmosféru. Prírodné vosky s bavlneným knôtom vliate do fúkaného krištáľového skla oplývajú takou lahodnou a precízne zmiešanou vôňou, že budete chcieť voňať ako tieto sviečky.

Slovenská medovina, sirupy a čaje v prémiovej kvalite

Keď za oknami štípe mráz a vy v teple domova trávite svoj čas s blízkymi, je fajn si tieto chvíle spríjemniť. Voňavá medovina zahreje aj zachutí. Teplý čaj z byliniek ručne zbieraných na slovenských lúkach prevonia izbu. A sirupy z bobúľ vyberaných ovocí osladia každý dúšok obľúbeného nápoja. Také sú originálne výrobky Village v prémiovej kvalite.

Kvalitné športové oblečenie pre pohyb v prírode

Mäkký, teplý, veľmi odolný, príjemný prírodný materiál a najmä výborne sediaci pohodlný strih, určený na outdoorové aktivity – to je slovenská značka BENESPORT, ktorá dodnes vyrába kvalitné športové oblečenie pre pohyb v prírode a aktívne trávenie voľného času pre celú rodinu.

Valčeky, ktoré dodajú vášmu pečeniu šmrnc

Jedinečný valček na cesto s vlastným textom - buďte kreatívni a nikto nebude mať rovnaké sušienky ako vy. S týmto pánom valčekom od Kanovitz Media si vytvoríte sušienky, ktoré vašim drahým povedia, ako veľmi ich milujete. Pretože k šťastiu stačí nádherná vôňa čerstvých sušienok, ku ktorým vám pomôže tento valček a vaša láska.

Ručne robené pralinky z pravej belgickej čokolády

Veľký kus lásky ukrytý v drobnej jedinečnej pralinke povie viac ako tisíc slov. Ručne robené kúsky čokoládového neba sú dielkami rodinnej firmy Kobux. V každej jednej pralinke sa skrýva jedinečná náplň, ktorá vám na jazyku rozpovie ten najsladší príbeh. Čím viac ich ochutnáte, tým viac radosti zažijete.

Prírodná bio kozmetika značky SOAPHORIA - produktová rada ¡DETOX absolute!

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Nič sa nevyrovná produktom, za ktorými stoji ručná práca, prírodné produkty a hlavne nadšenie. Presne to vystihuje aj slovenskú značku prírodnej kozmetiky Soaphoria.

Celá zdRAWá torta od Frangipani Vitality Bar len pre vás

Koláčiky od Frangipani - to je závislosť. Sú zdravé, raw, vegan, bez vajec, rafinovaného cukru, lepku či laktózy. Mlsať sa dá predsa aj zdravo a bez výčitiek. A určite sa nezastavíte iba pri jednom. Preto vám ponúkame hneď 3 celé torty na výber - Mix Cake, Forest Cake alebo Brownie Cake.

Tričká s folklórnou krížikovou výšivkou

Táto výšivka vyjadrí všetko aj bez slov! Oslávte sviatok zaľúbených folkloriginálne a obdarujte nie len svoju lásku, ale aj seba, kvalitným textilom na každodenné nosenie s dokonalou krížikovou výšivkou v tvare srdca. A výšivku z trička od Folkshop.sk nevyperiete.