Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 9,99 €

Bežná cena
14,40 - 35,80 €

Slovenské víno značky Vinidi + štýlová zátka ako darček

  Vinárska Stodola, Slovensko (mapa)

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

  Platnosť kupónu je od 17.2.2017 do 16.5.2017 podľa dostupnosti.

Ukončené

1 x kúpené

Ak si nalejete pohár vína značky VINIDI, v duchu sa ocitnete uprostred bábskych vinohradov pri západe slnka zrkadliacom sa vo vodách neďalekého jazera a iskriacom v odleskoch vína, ktoré držíte v ruke. V tom momente pochopíte prečo je v logu VINIDI práve symbol Slnka.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Víno slovenského výrobcu VINIDI
 • Od vinotéky Vinárska Stodola
 • Na výber zo 4 druhov vín
 • Štýlová zátka ako darček
 • Osobný odber v Nitre alebo doručenie kuriérom

V cene je zahrnuté

 • Víno značky Vinidi + štýlová zátka
 • Na výber: Rizling rýnsky, DORN, Frankovka modrá alebo MER  
 • Zátka - 8 druhov 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 17.2.2017 do 16.5.2017.
 • V cene nie je zahrnuté poštovné

Ako využiť kupón

 1. Objednávka tovaru nie je potrebná, prebieha automaticky pri zakúpení kupónu
 2. Prosím, vyplňte všetky požadované polia, bez ktorých by nebola objednávka akceptovaná
 3. Do poznámky je potrebné uviesť, ktoré víno + zátku si objednávate (uveďte číslo zátky, prípadne tvar)
 4. Po ukončení nákupu vám príde potvrdenie objednávky

Poštovné

DHL

4,99 €

Doplňujúce informácie

 • Tovar vám bude doručený kuriérom do 4 dní
 • Možnosť osobného odberu: Vinárska stodola, Topoľčianska 15/27,949 01 Nitra-Dražovce

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 406 503 hodnotení, ich priemer je 4,39 hviezdičky z 5.

Kontakt

Aktivity v okolí

Kostol svätého Michala archanjela

Kostol svätého Michala archanjela (1 km)

Kostolík bol vyobrazený v na slovenskej 100 korunovej bankovke vydanej v roku 1941 a 50 korunovej z roku 1993. Nájdete ho na skalnatom kopci nad Dražovcami.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (4 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Viac chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti (4 km)

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra (6 km)

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

Oponický Hrad

Oponický Hrad (13 km)

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš (14 km)

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi (14 km)

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce (16 km)

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár (16 km)

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (21 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Mašekov mlyn

Mašekov mlyn (21 km)

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (22 km)

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.